Продати відходи бітуму

Швидко, дорого, самовивозом.

Закуповуємо відходи бітуму, вивозимо своїм транспортом
Відходи бітуму, покрівельні відходи, бітумна гідроізоляція, відпрацьовані мастила (моторні, індустріальні, промислові масла).  Які відходи бітуму  

image01

КУПІВЛЯ ВІДХОДІВ бітум

Дорого, Швидко, вивозити власним транспортом

Купуємо для переробки бітум, відходи

Ми розробили власну технологію і створили виробництво по 100% переробці бітум відходів і виготовлення з відходів нових будівельних і дорожніх матеріалів. В процесі виготовлення використовуються відходи бітуму, вуглеводневі відходи, нафтошламу, відходи полімерів.

Технологія по переробці бітумних відходів забезпечує вилучення і відновлення бітуму з відслужили термін експлуатації старих руберойдовий покриттів, інших матеріалів містять бітум і виготовлення нових будівельних і дорожніх матеріалів високої якості: бітуму дорожнього рідкого, будівельного бітуму, покрівельних бітумних мастик, покрівельного матеріалу.

Наша компанія відпрацювала весь процес від проектування до впровадження технологічного обладнання по переробці бітумних відходів (конструкторська, технологічна, дозвільна документації)

Протягом тривалого часу ми займаємося переробкою відходів і випуском готової продукції у вигляді бітуму дорожнього, "холодний афальт, бітумних мастик, бітум
   Ми застосовуємо в переробці всі матеріали бітумосодержащие: Старі покрівельні та гідроізоляційні матеріали, відпрацьовані масла, мазутні і інші види нафтошламів і весь спектр відходів полімерних матеріалів.

Продати бітумні відходи

Переробка бітумних відходів

Переваги технології переробки

- екологічність, відсутність забруднення навколишнього середовища + дохід від продажу;
     - Повна переробка відходів бітуму в готову продукцію;
     - Продаж бітумних матеріалів, вироблених з відходів, це фінансово вигідно для споживача;
     - Якщо по розуму організувати розподіл муніципальних замовлень на ремонт покрівель та доріг, дозволяє економити від 15 до 30% бюджетних грошей за умови виконання робіт матеріалами створеними з відходів.

Купівля відходів бітуму

Cкупаем відходи бітуму, покрівельні відходи, відпрацьовані мастила (моторні, індустріальні, промислові масла)

team 1

Купуємо відходи бітумної покрівлі

Продати відходи покрівлі

Купимо відходи покрівлі:
м'якої покрівлі (бітум, руберойд), гідроізоляційні матеріали містять бітум, трубної бітумної ізоляції і т.п.

team 1

Купуємо відпрацьовані мастила

Продати відпрацьоване масло

Купимо відпрацьовані масла:
моторні, індустріальні,
промислові масла

team 1

Купуємо відходи бітуму

Продати відходи бітуму

Купуємо все що містить бітум. Купимо матеріали та вироби містять бітум

Переробляємо відходи що містять бітум

Одним з напрямків нашої компанії є переробка бітумних залишків. Це дуже ефективний метод боротьби із забрудненням навколишнього середовища, і отриманням знову широко використовуваного матеріалу - бітуму. Один з варіантів екологічно ефективних технологій - переробка нафтових відходів в високомолекулярні вуглеводневі системи під назвою бітуми. Бітуми давно знаходять широке застосування в багатьох галузях господарства і будівництва. Це обумовлено їх високими технологічними, експлуатаційними та економічними показниками: зростанням пластичності і текучості при нагріванні, швидким збільшенням в'язкості при охолодженні, високу адгезію до каменя, дереву а також різним металам, гидрофобностью і водонепроникністю, стійкістю проти дії кислот і лугів, різних агресивних рідин і газів. Бітум також володіє електроізолюючими і звукоізолюючі здатністю, малою щільністю, низьким коефіцієнтом теплопровідності, погодо-стійкістю, і звичайно низькою вартістю.


Контакти:

(044) 451-67-39, (067) 444-02-04


Ми йдемо на зустріч всім нашим клієнтам, і готові запропонувати різні схеми співпраці.
   Якщо вам потрібен якісний бітум за низькими цінами - телефонуйте, і ми доставимо його в найкоротші терміни!

Офіс: Україна, Коцюбинське, вул. Панамарева 2ДТелефонуйте, за ціною завжди домовимось!

Купуємо відходи які містять бітум!