Бітум рідкий дорожній

Продаємо бітум дорожній рідкий

Доставка рідкого бітуму бітумовозами
Виробляємо і продаємо рідкий дорожній бітум високої якості з доставкою Бітумовози.
Телефонуйте - по цене договоримся!

image01

КУПИТИ БИТУМ РІДКИЙ ДОРОЖНІЙ

Продаємо бітум дорожній рідкий високоякісний

ДОСТАВКА бітуму РІДКОГО Бітумовози

Бітуми це тверді або смоловидна рідкі продукти, що представляють собою суміш вуглеводнів та їх азотистих, кіслородістих, сірчистих і металовмісних похідних. Бітуми не розчиняється у воді, але повністю або частково розчиняються в органічних розчинниках: бензолі, хлороформі, сірковуглеці та ін.

Існує кілька видів рідких бітумів:
  
   Найбільш затребуваним матеріалом при будівництві та ремонті доріг є рідкий бітум . Такий бітум при нормальній температурі знаходяться в рідкому состояниии це дає можливість використовувати його як в підігрітому, так і в холодному стані.
  
Рідкі дорожні бітуми отримують шляхом розрідження в'язких бітумів рідкими нафтовими продуктами певного складу з додаванням поверхнево-активних речовин. Такий бітум має здатність до загустіння і придбання в'язкості, яка дорівнює в'язкості в'язких дорожніх бітумів. У міру загустіння рідкого бітуму зростає його міцність.

Основними властивостями рідких бітумів є: технологічна в'язкість, швидке загустіння, адгезія, когезия, температура спалаху, погодостійкість і ін.
  
  Рідкі бітуми діляться на 3 класу:
  ✔ БГ - бистрогустеющіе
  ✔ СГ - среднегустеющіе
  ✔ МГ - медленногустеющіе
  
  Кожен клас бітумів включає в себе кілька марок відрізняються один від одного в'язкістю:
  ▷ клас БГ - це марки БГ 40/70 ○ БГ 70/130 ○ БГ 25/40
  ▷ клас СГ - це марки СГ 40/70 ○ СГ 70/130 ○ СГ 130/200 ○ СГ 15/25 ○ СГ 25/40
  ▷ клас МГ - це марки МГ 70/130 ○ МГ 130/200 ○ МГ 25/40 ○ МГ 40/70
  
  Час загустіння рідкого бітуму визначається за кількістю випарувався розріджувачі при тестуванні в лабораторії. Зразок бітуму витримують в термостаті при відповідній температурі або в вакуум-термостаті.

Дорожній бітум рідкий

Дорожній бітум застосовують при укладанні асфальтного покриття в якості зв'язки для приготування суміші-основи (підкладка основи дорожнього полотна). Матеріал міцно скріплює шар щебеню, піску або спеціального мінерального порошку для укладання дорого і будівництві автотрас. Отримана суміш при застиганні перетворюється в якісну і надійну основу, на яку потім укладається асфальт. Від експлуатаційних характеристик і правильності вибору марки дорожнього бітуму безпосередньо залежить довговічність і міцність дорожнього полотна.

Транспортування бітумів по Україні

Рідкі і напіврідкі бітуми розливаємо в залізничні цистерни та напіввагони (бункери), а також перевозимо в автобітумовози. Високоплавкі бітуми затарюють в паперові мішки. Мішки і болванки перевозимо по залізниці та автотранспортом.


Контакти:

(044) 451-67-39, (067) 444-02-04


Ми йдемо на зустріч всім нашим клієнтам, і готові запропонувати різні схеми співпраці.
   Якщо вам потрібен якісний бітум за низькими цінами - телефонуйте, і ми доставимо його в найкоротші терміни!

Офіс: Україна, Коцюбинське, вул. Панамарева 2ДТелефонуйте, за ціною завжди домовимось!

Якісний рідкий бітум від виробника - виготовлення, продаж, доставка!